Świąteczne życzenia i zaproszenie na uroczyste liturgie

Aktualności Kościół

Jako jedna wspólna rodzina, tych którzy tworzą wspólnotę św. Stanisława Kostki, naszych sympatyków, jak i Wszystkich, którzy myślą kategoriami ludzi dobrej woli, pragnę serdecznie pozdrowić i prosić o przyjęcie moich świątecznych życzeń.
Zdrowia, bo ono jest nam potrzebne na co dzień i wszelkiej pomyślności.

Kiedy będziemy łamać się wigilijnym opłatkiem, składać sobie życzenia, by każdy z nas odczuł w głębi serca to, że jest kochany, że jest komuś potrzebny, że komuś na nas zależy.
By w tej właśnie chwili, w tym dniu, nikt nie poczuł się samotny, odrzucony, zapomniany.

Boże Narodzenie jest jednym wielkim przesłaniem, że człowiek może być dobry, że nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia. Że nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że wszyscy nas opuścili, znajdzie się ktoś, kto poda życzliwą rękę, kto podniesie, kto przywróci nadzieję.
Takiej właśnie nadziei Państwu życzę, na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Jednocześnie serdecznie zapraszam w ten wspaniały czas, na uroczystą liturgię do naszego kościoła św. Stanisława Kostki, w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia na godzinę 10.00.

W niedzielę, będziemy celebrować tajemnicę narodzin Zbawiciela, w dającej poczucie uczty duchowej oprawie artystycznej.

Naszym gościem będzie solistka Teatru Wielkiego w Łodzi Pani Aleksandra Borkiewicz sopran. Śpiewaczka zaprezentuje najpiękniejsze polskie kolędy.

Uroczysta liturgia w oprawie artystycznej, będzie transmitowana LIVE na moim Facebooku facebook.com/ksJacekStasiak

ks. Jacek Stasiak