Nowi specjaliści w „Scholar” i „Erazmus” pomagają uczniom z Ukrainy

Aktualności

Kadra specjalistów w Scholar – Erazmus powiększa się!

Do naszego zespołu dołączyła Natalia Morozowa z Ukrainy – psycholog, logopeda, nauczyciel wczesnoszkolny.

Posłuchajcie co o pracy i uczniach mówi Natalia ?

„Nazywam się Natalia Morozowa logopeda, psycholog z ukraińskiego miasta Kijów. Obecnie przebywam w Polsce i pracuję w prywatnej szkole dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera.

Szkoła oparta na akceptacji, życzliwości i głębokiej empatii dla dzieci, które potrzebują więcej niż zwykle uwagi, troski, wsparcia, ciepła, wiary w siebie i swoją siłę.

Szkoła zapewnia bezpłatną edukację i terapię psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i młodzieży z rozpoznaniem zespołu Aspergera, autyzmu i zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Ponad 40 wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest do dyspozycji każdego dnia, aby uczyć, wspierać i opiekować się i pomagać naszym uczniom.

Jestem wdzięczna Dyrektorowi placówki, który zaprosił mnie do współpracy oraz całemu zespołowi za poczucie rodzinnego ciepła w tym trudnym dla mnie i moich dzieci czasie.”

Zapraszamy uczniów z Ukrainy do naszych szkół

Szkoła podstawowa z oddziałami integracyjnymi „Scholar” i liceum ogólnokształcące „Erazmus” w Aleksandrowie Łódzkim, zapraszają uczniów z Ukrainy”

Tutaj zapewniamy:

? bezpłatną naukę,

? bezpłatny transport dom-szkoła i szkoła-dom,

? profesjonalne wsparcie psychologiczno-pedagogiczne,

? wsparcie nauczycieli w języku ukraińskim / rosyjskim.

Drogi Rodzicu, jeśli chcesz zapisać swoje dziecko z orzeczeniem poradni psychologiczno-pedagogicznej w zakresie autyzmu, spektrum autyzmu oraz sprzężeniami do szkoły podstawowej „Scholar” lub liceum „Erazmus”, skontaktuj się z nami telefonicznie ? 504-666-558.Jeśli nie będziemy mogli odebrać, oddzwonimy.

W uzasadnionych przypadkach jest możliwość wdrożenia nauki online.